Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2016

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΜΕ "ΤΕΣΣΑΡΑ" ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΠΑΤΡΩΝ

Επιστροφή στις νίκες για τον Ατρόμητο Πατρών εκτός έδρας επι του Πήγασου Μπεγουλακίου και μάλιστα με 4-0.

Το 0 - 1 για τους φιλοξενούμενους έγινε απο τον Μούτσα στο 45΄ λεπτό μετά απο κεφαλιά ασίστ του Μανθόπουλου.

Στο 68΄ λεπτό ο Ατρόμητος Κέρδισε πέναλντι μετά απο ανατροπή του Χριστόπουλου απο τον Τρίγκα, μέσα στην περιοχή με τον συνήθη ύποπτο στις στημένες φάσεις Τσάλτα, να δίνει προβάδισμα δύο τερμάτων στην ομάδα του Σ. Πεφάνη.

Μετά απο ασίστ του Λεγάτου, ο Χριστόπουλος στο 80΄ λεπτό  σημειώνει το 3 - 0 με ψύχραιμο τελείωμα.

Στο 85΄ λεπτό ο Χριστόπουλος συμπληρώνει το "καρέ" για τους "πορτοκαλί"και κάνει δύο τα προσωπικά του τέρματα.

ΠΗΓΑΣΟΣ (Κ. Τσιπιανίτης): Τρίγκας, Μαντάς, Χριστόπουλος Δ. (35’ λ.τ. Χριστόπουλος Στ.), Χρονόπουλος, Προύτζος (75’ Φραζέσκος), Αθανασόπουλος, Ραμόπουλος, Γασπαρινάτος, Μπαρλάς (46’ Γιαννακόπουλος), Σταυρόπουλος, Τσίφας.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Σ. Πεφάνης): Σουτζόγλου, Μολφέτας, Ασημακόπουλος , Μανθόπουλος, Ζήσι, Παπαγεωργίου (81’ Τριανταφυλλόπουλος), Τσελεπής (28’ λ.τ. Λεγάτος), Ρουγκάλας, Χριστόπουλος (85’ Μούζος), Τσάλτας, Μούτσα.